KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13835516
nr 1383 5516
Benno Arzt
(f. 1941), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad -10, "Red Moon". Olja på duk,
90x120 cm, oramad
Benno Arzt, svensk bildkonstnär född 1941.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 8 mars 2021
kl 19:53:15
5/3 12:07:37
8/3 19:17:51